A Coface-ról

Aktuális állásajánlatok

MARKETING SPECIALISTA

Te vagy az ideális jelöltünk, ha olyan helyet keresel, ahol fejlesztheted a marketing ismereteidet, bővítheted üzleti szemléletedet, szereted a kihívásokat, az önálló munkavégzést

Elvárásaink:

  • + 1 év tapasztalat online marketing területen (online marketing eszköz: Google hirdetések, Facebook, HootSuite, kreatív szövegírásban tapasztalat, Eloqua tudás előnyt jelent)
  • Adatbázis kezelési ismeretek
  • Erős kapcsolatteremtő és együttműködési készség
  • Csapatban és önállóan is egyaránt magabiztos, proaktív és dinamikus munkavégzés
  • Elkötelezettség, alaposság, kreativitás és rugalmasság
  • Pozitív és motivált személyiség
  • Magas színvonalú munkavégzés párhuzamosan futó projektekben, rövid határidővel egy gyors tempójú, változó környezetben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Feladatok:

  • Külső és belső kommunikációs anyagok elkészítése és karbantartása: szórólapok, külső és belső hírlevelek, üzleti elemzések, weboldalak, közösségi oldalak, stb.;
  • Marketing tervek elkészítése, végrehajtása, kapcsolódó projektek felügyelete, vezetése;
  • Terméktámogatás – marketing anyagok, kapcsolódó elemzések, online eszközrendszer karbantartása, dokumentációk fordítása, tesztelési, fejlesztési feladatok ellátása;
  • Üzleti rendezvények: konferenciák, szemináriumok, fogadások, partik és belső események szervezésének támogatása,
  • Teljes körű kampánymenedzsment – potenciális ügyfelek azonosítása, kampányok kezelése, kapcsolódó marketing anyagok készítése, allokáció, visszamérés, elemzés.

Kérjük, amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

job.hu@coface.com

Tetejére
  • Hungarian