A Coface-ról

Aktuális állásajánlatok

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ

A Coface a világ vezető kintlévőség-biztosítója, világszerte közel 70 éve segíti a vállalkozásokat a tartós növekedés pályáján. A cégcsoport 4 400 alkalmazottja 66 országban 35 000 ügyfél értékesítési folyamatait biztosítja. Az alábbi pozícióba keressük új munkatársunkat:

Feladatok:

  • Potenciális vállalati ügyfelek megkeresése kizárólag telefonon keresztül
  • A Coface szolgáltatásainak ismertetése, tárgyalási időpontok egyeztetése a sales managerek részére
  • Részvétel kampányokban illetve azok telefonos lekövetésében
  • Hívások rögzítése az ügyviteli rendszerben
  • Adatbázisok aktualizálása, bővítése
  • Sales managerek munkájának adminisztratív segítése

Elvárások:

  • Min. középfokú iskolai végzettség
  • Értékesítési vagy ügyfélszolgálati tapasztalat (telesales, telemarketing, ügyfélszolgálat, call center)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Budapesti vagy Budapest környéki lakóhely
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Dinamikus, ambiciózus, eredményorientált személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny

  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti munkajogviszony
  • Karrierlehetőség egy nemzetközi cégcsoportnál

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát és motivációs levelét küldje el az alábbi címre:

job.hu@coface.com

Tetejére
  • Hungarian