A Coface-ról

Aktuális állásajánlatok

KINTLÉVŐSÉG-KEZELŐ

KONTAKT:

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

job.hu@coface.com

Feladat:

  • Magyar és külföldi vállalatok kintlévőségeinek kezelése nem fizető céges partnereiktől
  • Együttműködés a csoport külföldi irodáival a behajtási folyamat során
  • Szerződések, részletfizetési megállapodások, fizetési ütemezések előkészítése
  • Riportok készítése és adminisztratív feladatok ellátása a megbízók részére
  • Telefonos kapcsolattartás a vevőkkel a kintlévőségek érvényesítése érdekében
  • Az értékesítés támogatása az új ügyfelekkel való együttműködés kialakításában

Elvárások:

  • Minimum 4 év releváns tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office Word, Excel)
  • Előny: jogi tanulmányok / végzettség

Amit kínálunk:

  • Gyakorlati tapasztalatszerzési lehetőség egy fiatal és motivált csapatban
  • Felelősségteljes munkakör, önálló feladatok
  • Kihívásokkal teli és változatos tevékenység nemzetközi vállalati környezetben
  • Versenyképes jövedelem, kiegészítő juttatások

Pozíció területe(i):

  • Pénzügy
  • Kintlévőség-kezelő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII.

Kérjük, amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Tetejére