A Coface-ról

Aktuális állásajánlatok

FULL STACK DEVELOPER

KONTAKT:

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

job.hu@coface.com

Amit mi ajánlunk:

  • Felelősségteljes munkakör, önálló feladatok
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Egészségbiztosítás
  • Cafeteria
  • Karrierlehetőség egy nemzetközi cégcsoportnál
  • Versenyképes jövedelem, kiegészítő juttatások
  • Home office lehetőség

Feladatok:

  • Részvétel helyi IT fejlesztési projektekben, szoros együttműködés a
    Projekt management- és fejlesztő csapatokkal
  • Frontend és backend webalapú megoldások fejlesztése és karbantartása
  • Webservice alapú adatkommunikáció fejlesztése
  • Tesztelési feladatok, dokumentáció készítése
  • Hibaelhárítási támogatás biztosítása
  • Aktív részvétel az IT költségvetés tervezésében együttműködésben az infrastruktúra üzemeltető csapatokkal

Elvárásaink:

  • Full stack programozási tapasztalat
  • .NET, MS SQL tudás
  • API (rest) ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Középszintű angol nyelvtudás (kommunikációképes szint)

Előnyök:

  • ORACLE DB ismeretek
  • Canon „Therefore” folyamat fejlesztés
  • UiPath RPA
  • Folyamat automatizálás
  • LEAN ismeretek

Kérjük, amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Tetejére